Tu warto wypoczywać!

Zadzwoń i zarezerwuj! 608 558 955

Bobolin

Szukając spokojnego, malowniczego miejsca na letnie wczasy warto odwiedzić Bobolin. Jest to niewielkie nadmorskie miasteczko położone pomiędzy Dąbkami a Darłówkiem. Choć linia brzegowa znajduje się około kilometra od tej miejscowości letniskowej to cisza i brak tłumów turystów to rekompensuje. Bobolińska plaża uważana jest za jedną z najpiękniejszych na całym polskim wybrzeżu. Oprócz aspektów wizualnych jej niewątpliwym atutem jest również fakt, iż nawet w szczycie sezonu można tu bez problemu znaleźć miejsce, rozłożyć sprzęt plażowy i cieszyć się widokiem Morza Bałtyckiego.

Gęste , w przewadze sosnowe lasy oraz specyficzny, uzdrowiskowy mikroklimat sprawia, że miejsce to jest doskonałe dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych. Również fani aktywnego wypoczynku znajdą tutaj coś dla siebie. W okolicy przebiega wiele szlaków pieszych oraz rowerowych. Znaleźć tu można także stadninę koni oferującą przejażdżki na wierzchowcach.

Jedną z miejscowych atrakcji są również powojenne bunkry zlokalizowane na plaży.  Schrony zostały wybudowane prawdopodobnie na początku  lat czterdziestych XX wieku. Dzisiaj stanowią ciekawostkę dla przyjezdnych.

Miasteczko słynie z ciszy i spokoju.  W bazie noclegowej Bobolina znajdują się przede wszystkim obiekty oferujące pokoje gościnne i apartamenty o różnym standardzie oraz domki letniskowe. W sezonie działają tu pojedyncze sklepiki i punkty gastronomiczne. Jeżeli ktoś szuka więc typowych, wakacyjnych atrakcji musi wybrać się do Dąbek lub Darłówka.

Polityka prywatności

wykonanie:akcept